SILVER OCH METALL / Silver & nysilver / Sockerskål med lock 16123454
nr 1612 3454
Sockerskål med lock
silver, rokokostil, importstämplar. Invändigt förgylld, Längd: 13 cm. Höjd: 7 cm, vikt: 280g ca
Utrop:
1.200 kr
Såld:
1.900 kr
måndag 15 april 2024
kl 20:01:28
14/4 08:40:45
1.800 kr
14/4 08:52:56
Nysilver stämplas vanligtvis med bokstäverna ALP eller NS.